KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13095092
nr 1309 5092
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Uppsalamotiv. Signerad. Motivet: 32x30cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:19:40
300 kr
400 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist